خرید و فروش شیک ترین کیف پول چرم ساده زنانه

کیف پول چرم زیپ دار

کیف پول چرم زیپ دار

امروزه خرید و فروش شیک ترین کیف پول چرم ساده زنانه در سراسر کشور ایران صورت می گیرد. کیف پول چرم ساده زنانه در مدل های بسیار شیک و زیبا با رنگ بندی های متنوع متناسب با انواع سلیقه ها طراحی شده که افراد می توانند با قیمت های متفاوتی آنها را خریداری نمایند.

خصوصیات بهترین کیف پول چرم ساده

کیف پول چرم ساده قهوه ای

کیف پول چرم از جمله کاربردی ترین وسایل در بین تمامی افراد اعم از آقایان و خانم ها است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. کیف پول چرم مانند سایر وسایل کمد خانم ها از نظر استاندارد بودن بسیار متنوع و گسترده هستند.

کیف پول چرم ساده از محبوب ترین نمونه های کیف پول به شمار می رود که وجود برخی از خصوصیات منحصر بفرد سبب محبوبیت فراوان این محصول در بین خریداران شده است.

نازک بودن چرم این کیف پول از خصوصیات بارز آن محسوب می شود. اکثر خانم ها بر این باور هستند که وجود مهر بر روی چرم به معنای کیفیت عالی آن است؛ در صورتی که این باور کاملا غلط بوده و باید در زمان خرید این محصول به نوع ظرافت آن بسیار توجه شود.

لازم به ذکر است که چرم های کاملا نازکی که بدون روکش هستند، بهترین نوع چرم برای کیف پول محسوب می شوند. توجه داشته باشید که تنها از 5 درصد چرم های تولید شده در دنیا می توان بدون پوشش استفاده نمود و 95 درصد دیگر چرم کیف پول به منظور ناقص بودن پوشش چرم، به یک پوشش جدید نیاز خواهند داشت تا رنگ آنها کاملا یکدست و برابر شود و همچنین طول عمر و ماندگاری آنها بهتر گردد.

درجه یک بودن جنس داخل کیف پول چرم ساده و استفاده از متریال چرم برای داخل آن از دیگر ویژگی های یک کیف پول چرم مرغوب محسوب می شود. این کیف پول به صورت کاملا انحصاری از چرم استفاده شده و به منظور ایجاد پوشش داخلی کیف پول، گوشه های آن برش نخورده و از پارچه ها و سایر متریال های ارزان قیمت نیز استفاده نشده است.

وجود لبه های صاف در این محصول و اندازه بودن آستر و پوسته به صورت منظم تا لبه، وجود جای کارت مخصوص در این کیف پول، گوشه های کاملا گرد و یکدست و زیبا، ماندگاری زیاد، عدم استفاده از متریال های مختلف مانند پلاستیک در فرایند دوخت و تولید از جمله خصوصیات کیف پول چرم محسوب می شود.

آشنایی با انواع مدل های کیف پول چرم زنانه

کیف پول چرم مشکی

از آنجایی که افراد روزانه به صورت دائم با کیف پول سروکار دارند، می بایست با مدل های مختلف کیف پول چرم زنانه آشنا شوند و سپس یک محصول مرغوب و اصل را خریداری نمایند.

همچنین خانم ها باید محصولی را انتخاب نمایند که علاوه بر نگهداری درست و مناسب مدارک آنها، به بهترین شکل آنها را مدیریت نماید و دسترسی به هر کدام از مدارک مورد نیاز را آسان تر کند. کیف پول چرم زنانه انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به کیف پول مستطیلی و سه لتی که به عنوان کاربردی ترین کیف پول چرم زنانه شناخته شده، اشاره کرد.

از این کیف پول ها اغلب به منظور قرار دادن پول نقد، سکه، کارت های بانکی و مدارک ضروری استفاده می شود؛ زیرا یک فضای کاملا امن برای نگهداری موارد ذکر شده در نظر گرفته شده است.

شیک ترین مدل های کیف پول چرم زنانه عبارت است از:

1.کیف پول چرم یک لت و جیبی زنانه

کیف پول یک لت به کیف پول هایی گفته می شود که به راحتی می توان در جیب شلوار و مانتو قرار داد. از این رو بسیار ظریف طراحی شده و به شکل تک لت تولید می شوند. این مدل از کیف پول چرم زنانه، فضای کافی برای قرار دادن کارت نداشته و اغلب برای خانم هایی که وسایل زیادی را با خود حمل نمی کنند، کاربردی و مناسب است.

2. کیف پول چرم زنانه دولت و کتی

به کیف پول هایی که دو فضا برای قرار دادن اسکناس دارند، کیف پول دو لت گفته می شود. کیف پول دو لت نسبت به مدل های یک لت، فضای بیشتری داشته، اما به همان اندازه ظریف و زیبا هستند. این مدل کیف پول چرم برای قرارگیری در مانتوهای کتی و انواع کت و شلوارهای زنانه مناسب است.

3.  کیف پول چرم ساده سه لتی اصل و پالتویی

این مدل کی فپول برای خانم های که وسایل زیادی را با خود جابجا می کنند، مناسب است. کیف پول سه لت پالتویی بسیار ضخیم طراحی و تولید شده و از این رو بهتر است با پوشیدن لباس های ضخیم مانند پالتو استفاده شود.

راهنمای خرید کیف پول چرم ساده

کیف پول چرم شیک

استفاده از راهنمای خرید کیف پول چرم ساده زنانه به مشتریان کمک کرده تا هنگام خرید این محصول مرتکب اشتباه نشوند و با اطمینان خاطر این محصول را خریداری نمایند.

امروزه کیف پول های طراحی شده اند، که علاوه بر قرار دادن اسکناس، می توان خودکار، هندزفری، سیم کارت و حتی موبایل را داخل آنها قرار داد. این مدل کیف پول ها بسیار خاص و شکیل طراحی و با استفاده از متریال های درجه یک تولید شده اند.

با وجود آنکه کیف پول ها از متریال های مختلفی اعم از پلاستیک، پارچه و فوم تولید می شوند، اما نمونه های چرمی این محصول چه طبیعی و چه مصنوعی به طور دائم بین افراد محبوب بوده و می توان برای سال های طولانی از آن استفاده کرد.

در واقع راهنمایی خرید کیف پول چرم ساده زنانه برای شما این امکان را فراهم می کند تا از بین انواع جنس های نامرغوب، غیر استاندارد و تقلبی به راحتی بتوانید یک کیف پول زیبا و باکیفیت را انتخاب و خریداری نمایید.

هنگامی که می خواهید یک کیف پول چرم ساده زنانه شیک را خریداری نمایید، باید ابتدا طبیعی و اصل بودن چرم آن را تشخیص دهید. در راهنمای خرید مواردی ذکر شده که برای تشخیص طبیعی بودن چرم می توان از آن استفاده کرد.

بررسی کردن بخش های داخلی کیف پول چرم ساده و وجود پرز که به معنای طبیعی بودن چرم است، بو کردن کیف پول و حس کردن بوی پوست حیوان، عدم صاف و یکدست بودن سطح کیف پول و وجود کمی ناهمواری بر روی آن، کشیدن ناخن بر روی کیف پول چرم و باقی ماندن ردی از ناخن، خم شدن راحت و سریع، انعطاف پذیری زیاد و نرم بودن چرم، از جمله علائم کیف پول چرم طبیعی محسوب می شود که باید مورد توجه خریداران قرار بگیرد.

قیمت خرید کیف پول چرم ساده زنانه

دو مدل کیف پول چرم

همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، از مهمترین و ضروری ترین وسایل افراد، کیف پول است که در بین خانم ها و آقایان با اصطلاح های مختلفی شناخته شده است. کیف کتی، کیف پالتویی، کیف جیبی، کیف اسکناس و کیف دولت از جمله اصطلاح های کیف پول در بین آقایان بوده و در بین خانم ها تنها با نام کیف پول شناخته می شود.

خانم ها با توجه به نیاز و سلیقه خود از مدل های مختلفی از کیف پول از نظر ابعاد، مدل، رنگ بندی، برند و قیمت استفاده می کنند. در کیف پول می توان برخی از دارایی های خود مانند سکه، اسکناس، کارت های اعتباری، کارت های ویزیت، قبوض خدماتی، انواع مدارک شناسایی و کارت های ذخیره سازی را نگهداری کرد.

قیمت خرید کیف پول چرم ساده زنانه تحت تاثیر پارامترهای بسیار زیادی قرار دارد که از مهمترین آنها می توان به طرح و مدل، طبیعی و مصنوعی بودن چرم، ابعاد و اندازه، دوام و کیفیت، روش های خرید اعم از مستقیم، غیر مستقیم و عمده یا جزئی، برند، نوع دوخت از نظر زیبایی و تمیزی، استاندارد بودن طراحی آن، ظریف و ضخیم بودن اشاره کرد.

امروزه به راحتی می توان از طریق معتبرترین سایت های فروش، از قیمت دقیق خرید این محصول آگاه شد و در همان لحظه نسبت به خریداری آن اقدام کرد.

در سال جاری با توجه به نوسانات موجود در بازار داخلی و افزایش قیمت متریال های اولیه جهت تولید کیف پول چرم ساده، قیمت آن نسبت به سال های قبل کمی افزایش داشته است که البته این افزایش بسیار جزئی بوده است. قیمت خرید کیف پول چرم به روش مستقیم از تولید کننده نسبت به روش غیر مستقیم که باید از انواع واسطه ها خریداری شود، بسیار ارزان تر و مناسب تر است.

خرید اینترنتی زیباترین کیف پول چرم ساده

کیف شیک پول چرم قهوه ای

اگر شما از آن دسته کسانی هستید که علاقه بسیاری به محصولات چرمی به خصوص کیف پول چرم ساده زنانه دارید و می خواهید به زودی یکی از مدل های آن را برای خود خریداری نمایید، پیشنهاد ما به شما خرید این محصول به صورت اینترنتی است.

در خرید اینترنتی دیگر نیازی به حضور مستقیم در مراکز خرید نبوده و می توان در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سایت فروش کیف پول چرم با توجه به سلیقه و توان اقتصادی خود یک محصول زیبا و شیک را خریداری نمایید.

در خرید اینترنتی از مجموعه چرم امیررسا به راحتی می توانید با مدل های متنوع این کیف پول و همچنین رنگ بندی های آن آشنا شوید و پس از مطالعه ویژگی های محصول و قیمت های آن، محصول را ثبت سفارش نمایید تا در اسرع وقت برای شما در هر شهری ارسال شود.

 

۱۸ دیدگاه

 • من خودم کیف پول خیلی دوست دارم واطلاعات سایتتون خیلی کار بردی بودبرام ممنون.

 • کیف چرم یکی از جذابترین آیتم ها تو ظاهر هرکسی با هر استایل و سلیقه ای میتونه باشه. بنظرم همه آدما حداقل یه کیف چرم شیک و کلاسیک باید داشته باشن.

 • من دنبال کیف پول ساده اما جا دار بودم این محصول واقعا چیزی بود که دنبالش بودم

 • سلام میخواستم بدونم ارسال به رشت هم دارین؟ چند روز طول می‌کشه به دستم برسه

 • واقعا یکی از مباحث مهم در زمینه انتخاب کیف پول تنوع بالا چه در رنگ و چه در مدل است که همونطور که حتی در عکس های سایت مشاهده کردیم؛ این موضوع در مجموعه امیرچرم رعایت شده و از نظر تنوع هیچ محدودیتی وجود ندارد
  در خصوص قیمت هم بصورت کاملا منصفانه قیمت ها ارائه میشه مخصوصا مخصوصا در خرید های عمده که اصل فعالیت و همکاری ما با مجموعه امیر دقیقا در همین زمینه است

 • فکر نمیکردم که بتونم از طریق سایت بتونم تجربه خرید خوبیو داشته باشم.
  ممنون از سایت خوبتون
  سفارشم به موقع و با کیفیت خیلی خوبی به دستم رسید.

 • سلام، من همیشه به دنبال کیف پول ساده و شیک هستم و این کیف پول واقعا مطابق با سلیقه و نظر من.

 • این کیف پول برا افرادی که دنبال یه محصول ساده و جا دار هستن، یه انتخاب بی نظیر و مناسب.

 • کیف پول با استفاده از چرم خوب و باکیفیت میتواند گزینه ی مناسبی برای استفاده از وسایل و کارت های شخصی باشد،قطعا میتونه انتخاب خوب و درست باشه

 • با سلام چند تا جای کارت داره؟
  از چرم طبیعی درست شده یا مصنوعی؟
  چه رنگ های موجود هست؟

 • کیف پول یکی از ابزار ها و اکسسوری های مهم برای پول ، کارت بانکی ، کارت شناسایی و مدارک مهم هست که میتونید همواره همراه خودتون داشته باشید
  بهتون پیشنهاد میدم که حتما یکی از این کیف پول ها خریداری کنید تا دیگه اسناد و مدارک و کارت هاتون گم نشه و همیشه همراهتون باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *