چرم بوفالو سیاه اصفهان درجه یک مدرن کد 26

چرم بوفالو سیاه اصفهان

خرید عمده چرم بوفالو سیاه اصفهان  بسیار زیاد است چرا که قیمت مناسب تری دارد و از نظر کیفیت هم بسیار مرغوب و خواستار همه افراد می باشد.

خرید چرم بوفالو سیاه اصفهان با نازلترین قیمت در بازار

در واقع چرم بوفالو سیاه اصفهان  یک نوع چرم بسیار با کیفیت است که برای تولید محصولات چرمی مختلفی از آن نیز استفاده می شود و مورد پسند و علاقه بسیاری از افراد می باشد.

چرم بوفالو سیاه اصفهان

همچنین این نوع چرم را می توان با نازلترین قیمت در بازار عمده فروشان و یا فروشگاه های اینترنتی نیز تهیه کرد و از کیفیت و جذاب بودن آن استفاده نمود.

کالا و محصولات زیادی از این نوع چرم تهیه و تولید می شود که در بازار انواع طرح و مدلهای آن نیز وجود دارد و با مناسب ترین قیمت و کیفیت به فروش می رسد.

در واقع چرم بوفالو از قرن ها پیش توسط صنعتگران نیز ساخته و تولید می شود که نیازی هم به مواد

چرم بوفالو سیاه

مشخصات چرم بوفالو سیاه اصفهان

به طور کلی چرم ها کیفیت بسیار بالایی دارند و هریک از آنها در تولیدات محصول و کالاهای چرمی مختلفی به کار گرفته می شوند که طرفداران زیادی به خود جلب کرده است.

یکی از انواع چرم ها، چرم بوفالو سیاه اصفهان است که دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد و در رنگ و طرح های بسیار متنوعی نیز وجود دارد که خرید آن را راحت تر کرده است.

چرم بوفالو اصفهان

همچنین این نوع چرم نسبت به چرم پوست گاو و گوسفند سه برابر با کیفیت تر و دارای ضخامت بیشتری است که در برخی مناطق با اسم چرم زین انگلیسی نیز شناخته شده است.

از دیگر مشخصات چرم بوفالو سیاه اصفهان این است که بر‌خلاف چرم های طبیعی نیازی به مواد شیمیایی برای دباغی شدن ندارد و با موادی بهتر و عالی تر نیز تهیه و تولید می شود.

قیمت عمده محصولات چرمی چرم بوفالو سیاه اصفهان

در رابطه با قیمت عمده محصولات چرمی موارد زیاد و مختلفی نیز موثر هستند که هریک نسبت به نوع و مدلی که دارند دارای قیمتی متفاوت نیز می باشند و البته خرید عمده آن قیمت مناسب تری دارد.

همچنین امروزه نوسانات زیادی در بازار و ارز وجود دارد که در بالا و پایین شدن قیمت ها موثر است و نمی توان قیمتی ثابت برای این محصولات در نظر گرفت و حدود قیمتی آن بین ۵۰۰ هزار تومان الی ۱۵ میلیون تومان می باشد‌.

اگر قصد خرید به صورت اینترنتی را دارید بهتر است از سایت های مطمئن استفاده کنید تا کالا و محصولات چرمی مورد نظر را با قیمت مناسب و به صورت عمده نیز تحویل بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *