خرید عمده محصولات چرم طبیعی با قیمت رقابتی

چرم طبیعی اصل

در واقع خرید عمده محصولات چرم طبیعی بسیار برای افراد به خصوص کلی فروشان و تجار نیز به صرفه می باشد و میزان درآمد بیشتری دارد.

خصوصیات محصولات چرم طبیعی

به طور کلی چرم ها ویژگی و خصوصیات متفاوتی دارند که همه آنها از دباغی پوست حیوانات نیز ساخته می شوند و برای مصارف مختلفی از آن استفاده می شود که به بازار عرضه و فروخته می شوند.

همچنین این چرم ها استحکام و مقاومت بالایی دارند که دوام و ماندگاری آن هم از دیگر ویژگی و مزیت های خوب

چرم طبیعی نیز می باشد و آن را از دیگر نوع چرم ها متمایز کرده و بسیار خاص و پر طرفدار است.

چرم طبیعی اصل

می توان گفت که این نوع چرم ها از نظر استحکام و ماندگاری آنها به سه قسمت سنگین سبک و نیمه سنگین نیز تقسیم می شوند که هر کدام از پوست حیوانات مختلفی تهیه می شوند‌.

به طور مثال از پوست حیواناتی مثل بزغاله و گوسفند برای ساخت چرم های سبک استفاده می شوند و همچنین ضخامت آنها نیز کمتر می باشد که با این وجود به مراقبت های بیشتری هم نیاز دارند اما نوع پوست گاو بسیار مستحکم و پر طرفدار است.

از قرن ها پیش دباغی پوست حیوانات برای تهیه چرم نیز وجود داشته که حدود ۶۵ درصد آن را از پوست گاو و گوسفند که محبوبیت بیشتری نیز دارند می سازند و اولین آن پوست گاو و سپس گوسفند بوده است.

چرم ها از بهترین و با کیفیت ترین و همچنین مستحکم ترین نوع مواد هستند که می توان از آن بهترین محصولات را تهیه و بدست مردم رساند چرا که در برابر خم شدن و مواد شیمیایی مقاوم هستند.

از دیگر ویژگی های چرم طبیعی می توان گفت که در برابر آتش استقامت بالایی دارند و همچینن مقاومت در مقابل پارگی و سوراخ شدن از خصوصیات بارز این محصول می باشد‌.

محصولات چرم طبیعی

نکات خرید محصولات چرم طبیعی

برای خرید محصولات چرم طبیعی بهتر است نکاتی را نیز مورد بررسی قرار داد تا بتوان انتخابی بهتر و صحیح نیز داشت و از خرید خود رضایت کافی را داشته باشید و دچار پشیمانی نشوید.

از نکات مهم هنگام انتخاب و خرید چرم این است که حتما از طبیعی بودن آن مطمئن شوید چرا که نوع مصنوعی هم نیز بسیار زیاد است و بهتر است از مکان های معتبر آن را تهیه کرد.

از دیگر مسائل قابل توجه برای خرید این نوع محصول این است که به بوی آن توجه کنید چرا که مدل طبیعی از بوی تند تر و خاص تری برخوردار است و این روشی ساده برای تشخیص اصلی بودن چرم نیز می باشد.

همچنین بهتر است موقع خرید محصولات چرم طبیعی به بافت آن توجه کافی داشته باشید چرا که نوع طبیعی از بافت نامنظم و پراکنده ای بدون الگو نیز ساخته شده است در صورتی که مصنوعی بسیار منظم تر است.

در خرید این نوع محصولات حساس باید از تولیدی ها و یا مکان هایی که معتبر و قابل اعتماد هستند آن را تهیه نمایید و اگر انعکاس نور به صورت نا منظمی به چرم بتابد می توان گفت که از نوع اصلی است.

اگر قصد خرید این نوع کالا را دارید باید بدانید که چرم طبیعی خیلی راحت آتش نمی گیرد و بخاط‌ر گرمایی که دارد نسبت به مصنوعی نیز دیرتر می سوزد و تحمل گرمای بالایی دارد چرا که عایق بندی می باشد.

بنابراین نتیجه می گیریم بهتر است که با رعایت چند نکات ساده و مهم نیز خرید خوب و رضایتمندی داشته باشید و بتوانید بهترین محصول طبیعی را بدون هیچ تقلبی نیز بدست آورید و لذت کافی از انتخاب درستی که داشته اید را ببرید.

میزان سود دهی تجارت محصولات چرم طبیعی

معمولا برای افرادی که در کار صادرات و تجارت هستند میزان در آمد و سود چرم طبیعی از اهمیت بالایی برخوردار است و دنبال کسب اطلاعات بیشتری هستند.

همچنین باید دانست که سود صادرات و تجارت این محصول زیاد بالا نیست چرا که رقیبان این محصول بیشتر هستند و زیاد اهمیتی به چرم ایرانی داده نمی شود و معمولا نوع خارجی آن بیشتر جذب افراد شده اما با تلاش می توان به موفقیت بالایی رسید.

در واقع این محصول چرم بهترین کالا برای کار تجارت یا صادرات است چرا که اگر بتوانید کار خود را بین افراد جا بندازید و جلب مشتری کنید بسیار درآمد و سودی خوبی خواهد داشت و به فروش و تجارت بالایی با بهترین کسب درآمد خواهی رسید.

بهتر است قبل از تاجر شدن اول از همه افراد بیشتری را جذب کنید و بهترین نوع چرم را برای کار صادرات نیز انتخاب نمایید تا در این زمینه موفقیت بیشتری بدست آورید و به سود بالاتری برسید.

ایران در دسته پنجم صادرات این محصول نیز قرار دارد و این می تواند بهترین فرصت برای یک تجارت موفق با کسب درآمد بسیار بالا برای شما باشد چرا که این یک رتبه خوی و موقعیتی مناسب برای تجار است.

قیمت عمده محصولات چرم طبیعی

در رابطه با قیمت عمده چرم باید گفت که بسته به نوع آن که طبیعی یا مصنوعی باشد بسیار متفاوت است و هریک قیمت مخصوص به خود را نیز دارند و گاهی قیمت بالاتر و یا پایین تر می شود.

همچنین این روزها نوسانات ارز و بازار بسیار زیاد شده و نمی توان قیمت های مشخص و ثابتی را تعیین کرد و حدود قیمتی آن بین ۵۰۰ هزار تومان الی ۱۰ میلیون تومان نیز می باشد.

در واقع برای قیمت عمده چرم باید گفت که از قیمت جزئی آن بسیار مناسب تر است چرا که در تعداد بالاتری تهیه می شود و هزینه آن هم کمتر می شود، همچنین امروزه فروش عمده این محصول بسیار زیاد شده است.

برای افرادی که به صورت کلی و عمده این کالای ارزشمند را تهیه می کنند قیمتی پایین تر در نظر گرفته می شود و می توانند در زمینه تجارت و یا کلی فروشی سود بهتری بدست آوردند.

بنابراین نتیجه میگیریم قیمت ها ثابت نیستند و این چرم ها نیز قیمتی بالاتر یا پایین دارد که بسته به نوع آن دارد و البته نوع طبیعی از مصنوعی می تواند گران تر نیز باشد.

در نتیجه قیمت چرم ها معمولا بسیار بالا می باشد چرا که به طوری حالت سنتی دارد و با زحمت فراوانی نیز ساخته می شود و دارای ارزش بالایی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *